MENU ☰ 

GÜNCEL DOLULUK ORANI %75

9. kez düzenlenecek Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı VIV TÜRKİYE 2019, 21.000 m2’lik alanda, 45 ülkeden katılacak 500 ün üzerinde firma ve 25.000den fazla alıcıya ev sahipliği yapacak.

13-15 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11. salonlarında düzenlenecek VIV TÜRKİYE Hollandalı VNU Exhibitions Europe lisansı altında HKF Fuarcılık tarafından 9. Kez düzenleniyor. HKF Fuarcılık A.Ş. olarak benimsediğimiz kolay kayıt ve profesyonel alan içi hizmetler politikamız ile tüm katılımcı firmalarımızın konforunu sağlayarak fuar sırasında maksimum verim almasını sağlıyoruz.

Zengin ziyaretçi veri tabanımızla ise tüm katılımcılarımızın sektörün en ciddi alıcıları ile buluşmasına imkan yaratıyoruz.

Yerinizi Ayırtmak ister misiniz?
VIV TÜRKİYE 2019 Stand Satışlarımız geçen yıllara oranla çok daha hızlı ilerliyor ve stand alanları hızla tükeniyor. Satış ekibimiz size her şekilde yardımcı olmak için hazır. Katılım şartları veya daha detaylı bilgi için Fuar Müdürü, Hande Çakıcı (hande@hkf-fairs.com), ile irtibata geçebilirsiniz.

Sponsor olmak ister misiniz?
Sponsorluk seçenekleri fuar öncesi ve fuar sırasında farkındalığınızı artıracaktır. Kanatlı sektörünün birinci sınıf uluslararası ihtisas fuarı 9th VIV TÜRKİYE 2019 sponsorluk paketleri hakkında daha detaylı bilgi için Fuar Müdürü, Hande Çakıcı (hande@hkf-fairs.com), ile irtibata geçebilirsiniz.


BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.
VNU EXHIBITION UNDER LICENSE